Suplování:   Pondělí 12.10.2020 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.M

   

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

     

P

   

Akce

                   

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Procháčková Alžběta

           

AndJ

AndJ

AndJ

AndJ

....

   

Fenclová Andrea

   

Maš

Maš

-

Maš

Maš

           

Andrle Jana

   

..

                   

Gogo Vincent Thomas

   

-

Sell

....

Vnuk

-

-

         

Yesilyurt Tereza

             

-

         

Hodurová Jana

   

Vošm

....

Vnuk

....

....

....

-

       

Petrová Lucie

   

PeKa

PeKa

PeKa

PeKa

PeKa

-

         

Ratajová Šárka

   

-

VítT

JirB

-

....

....

....

-

-

   

Těšínská Martina

         

-

-

-

         

Vondráček Robert

   

..

-

..

..

..

-

         

Čížková Petra

   

-

Ondr

Ondr

Ondr

-

-

         

Místnosti mimo provoz

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

VT

             

Absc

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrle Jana

5.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

6.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

7.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

8.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 

Petrová Kateřina

1.hod

supl. (PeLu)

Aj

5.Ž (AP)+

(5.M)

 
 

2.hod

supl. (PeLu)

NS

5.M (tř)

(5.M)

 
 

3.hod

supl. (PeLu)

Čj

5.M

(5.M)

 
 

4.hod

supl. (PeLu)

M

5.M

(5.M)

 
 

5.hod

supl. (PeLu)

Aj

5.Ž (AP)+

(5.M)

 

Mašátová Klára

1.hod

supl. (Fenc)

NS

4.Ž (tř)

(4.Ž)

 
 

2.hod

supl. (Fenc)

Aj

4.Ž (A4)+

(4.Ž)

 
 

4.hod

supl. (Fenc)

M

4.Ž (tř)

(4.Ž)

 
 

5.hod

supl. (Fenc)

Čj

4.Ž

(4.Ž)

 

Jiráková Barbora

3.hod

spojeno (Rata)

Fj

6.A (Fj)

(Fj2p)

 

Sellers-Zajic John

2.hod

spojeno (GogV)

Aj

4.Ž (AG)+

(Aj1p)

 

Ondráčková Alena

2.hod

supl. (ČížP)

NS

5.Z (tř)

(5.Z)

 
 

3.hod

supl. (ČížP)

Čj

5.Z

(5.Z)

 
 

4.hod

supl. (ČížP)

M

5.Z

(5.Z)

 

Vnuková Klára

3.hod

supl. (Hodu)

Nj

6.A (Nj1)

(Nj4p)

 
 

4.hod

supl. (GogV)

Aj

6.B (AG)+

(Fj2p)

 

Vítková Taťána

2.hod

supl. (Rata)

Fj

8.B (Fj)

(Fj2p)

 

Vošmiková Lidmila

1.hod

supl. (Hodu)

Nj

6.B (Nj2)

(Nj4p)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.M

1.- 8. hod Karanténa

4.Z

2.hod

Aj

A4

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

2.hod

Aj

AG

(Aj1p)

spojí

Sellers-Zajic John

(GogV)

4.Ž

1.hod

NS

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

2.hod

Aj

A4

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

2.hod

Aj

AG

(Aj1p)

spojí

Sellers-Zajic John

(GogV)

 

4.hod

M

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

5.hod

Čj

 

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

5.M

1.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

2.hod

NS

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

3.hod

Čj

 

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

4.hod

M

 

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

5.Z

1.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

2.hod

NS

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

3.hod

Čj

 

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

4.hod

M

 

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

5.Ž

1.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

6.A

3.hod

Fj

Fj

(Fj2p)

spojí

Jiráková Barbora

(Rata)

 

3.hod

Nj

Nj1

(Nj4p)

supluje

Vnuková Klára

(Hodu)

 

4.hod

Aj

AG

(Fj2p)

supluje

Vnuková Klára

(GogV)

6.B

1.hod

Nj

Nj2

(Nj4p)

supluje

Vošmiková Lidmila

(Hodu)

 

4.hod

Aj

AG

(Fj2p)

supluje

Vnuková Klára

(GogV)

7.A

2.hod

Vo

   

odpadá

 

(VítT)

 

7.hod

TřH

   

odpadá

 

(VítT)

7.B

3.hod

Zv

   

odpadá

 

(Vnuk)

 

7.hod

TřH

   

odpadá

 

(Fuko)

7.C

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(Vnuk)

8.B

2.hod

Fj

Fj

(Fj2p)

supluje

Vítková Taťána

(Rata)

9.A

1.hod

Vv

   

odpadá

 

(Vošm)

 

2.hod

Vv

   

odpadá

 

(Vošm)

 

5.hod

Zv

   

odpadá

 

(Vnuk)

9.B

1.hod

Vo

   

odpadá

 

(UrbK)

 

8.hod

Zv

   

odpadá

 

(JirB)

 

9.hod

TřH

   

odpadá

 

(JirB)

P

5.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

6.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

7.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

8.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

1. hod kulturní akce

 

 

Suplování:   Úterý 13.10.2020 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.M

   

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

Kar

     

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Procháčková Alžběta

           

AndJ

AndJ

AndJ

KamB

AndJ

   

Fenclová Andrea

   

....

Maš

Maš

Maš

Maš

           

Gogo Vincent Thomas

   

-

....

Maš

Vnuk

-

Ramp

..

-

-

   

Hodurová Jana

   

Sche

-

Hask

-

....

....

Hask

       

Petrová Lucie

   

PeKa

PeKa

PeKa

PeKa

PeKa

-

         

Ratajová Šárka

   

Ramp

....

....

Ramp

....

....

-

-

-

   

Vondráček Robert

   

..

..

-

..

TůmG

-

         

Čížková Petra

   

Ondr

Ondr

Ondr

Ondr

..

Kuč

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Kamienová Barbora

8.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 

Bangura Abdulfattah

4.hod

navíc

Aj

9.B (AA)

(Nj4p)

 

Andrle Jana

5.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

6.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

7.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 
 

9.hod

supl. (ProA)

Šd

P (Tvdh)

(PT)

 

Hašková Martina

3.hod

supl. (Hodu)

Nj

6.B (Nj2)

(Nj4p)

 
 

7.hod

supl. (Hodu)

Nj

8.A (Nj1)

(Nj4p)

 

Petrová Kateřina

1.hod

supl. (PeLu)

M

5.M

(5.M)

 
 

2.hod

supl. (PeLu)

Čj

5.M

(5.M)

 
 

3.hod

supl. (PeLu)

Čj

5.M

(5.M)

 
 

4.hod

supl. (PeLu)

NS

5.M (tř)

(5.M)

 
 

5.hod

supl. (PeLu)

Aj

5.Ž (AP)+

(5.M)

 

Kučerová Dita

6.hod

spojeno (ČížP)

EVn

5.Z (Etv2)

(5.Z)

 

Martínková Šárka

5.hod

navíc

M

9.A (M1)

(6.B)

 

Mašátová Klára

2.hod

supl. (Fenc)

M

4.Ž

(4.Ž)

 
 

3.hod

supl. (Fenc)

Aj

4.Ž (A4)+

(4.Ž)

 
 

3.hod

spojeno (GogV)

Aj

4.Ž (AG)+

(4.Ž)

 
 

4.hod

supl. (Fenc)

Čj

4.Ž

(4.Ž)

 
 

5.hod

supl. (Fenc)

Čj

4.Ž

(4.Ž)

 

Novotná Jaroslava

5.hod

navíc

M

9.A (M2)

(Fy)

 

Petrasová Libuše

4.hod

navíc

Aj

9.A (APe)

(Aj3p)

 

Rampich Lukáš

1.hod

supl. (Rata)

Fj

6.A (Fj)

(Fj2p)

 
 

4.hod

supl. (Rata)

Fj

8.B (Fj)

(Fj2p)

 
 

6.hod

supl. (GogV)

Aj

8.B (AG)+

(8.B)

 

Scheinostová Jana

1.hod

spojeno (Hodu)

Nj

6.A (Nj1)

(Nj4p)

 

Trefná Iveta

6.hod

navíc

Ch

9.A

(Ch)

 

Ondráčková Alena

1.hod

supl. (ČížP)

M

5.Z

(5.Z)

 
 

2.hod

supl. (ČížP)

Tv

5.Z

(TV-V)

 
 

3.hod

supl. (ČížP)

Čj

5.Z

(5.Z)

 
 

4.hod

supl. (ČížP)

NS

5.Z (tř)

(5.Z)

 

Vnuková Klára

4.hod

supl. (GogV)

Aj

1.Z (AG)+

(ND-1)

 

Tůmová Gabriela

5.hod

spojeno (VonR)

Šd

3.M (tř)

(3.M)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

4.hod

Aj

AG

(ND-1)

supluje

Vnuková Klára

(GogV)

1.Z

4.hod

Aj

AG

(ND-1)

supluje

Vnuková Klára

(GogV)

3.M

5.hod

Šd

(3.M)

spojí

Tůmová Gabriela

(VonR)

4.M

1.- 8. hod Karanténa

4.Z

3.hod

Aj

A4

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

3.hod

Aj

AG

(4.Ž)

spojí

Mašátová Klára

(GogV)

4.Ž

2.hod

M

 

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

3.hod

Aj

A4

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

3.hod

Aj

AG

(4.Ž)

spojí

Mašátová Klára

(GogV)

 

4.hod

Čj

 

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

 

5.hod

Čj

 

(4.Ž)

supluje

Mašátová Klára

(Fenc)

5.M

1.hod

M

 

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

2.hod

Čj

 

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

3.hod

Čj

 

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

4.hod

NS

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

5.Z

1.hod

M

 

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

2.hod

Tv

 

(TV-V)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

3.hod

Čj

 

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

4.hod

NS

(5.Z)

supluje

Ondráčková Alena

(ČížP)

 

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

 

6.hod

EVn

Etv2

(5.Z)

spojí

Kučerová Dita

(ČížP)

5.Ž

5.hod

Aj

AP

(5.M)

supluje

Petrová Kateřina

(PeLu)

6.A

1.hod

Fj

Fj

(Fj2p)

supluje

Rampich Lukáš

(Rata)

 

1.hod

Nj

Nj1

(Nj4p)

spojí

Scheinostová Jana

(Hodu)

6.B

3.hod

Nj

Nj2

(Nj4p)

supluje

Hašková Martina

(Hodu)

7.A

4.hod

Zv

   

odpadá

 

(Vnuk)

 

7.hod

Pv

   

odpadá

 

(Mart)

7.B

3.hod

Vo

   

odpadá

 

(UrbK)

 

4.hod

Pv

   

odpadá

 

(Fuko)

7.C

3.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hask)

 

3.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ramp)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hask)

 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ramp)

 

6.hod

Pv

   

odpadá

 

(Mart)

8.A

6.hod

Aj

AG

(8.B)

supluje

Rampich Lukáš

(GogV)

 

7.hod

Nj

Nj1

(Nj4p)

supluje

Hašková Martina

(Hodu)

8.B

4.hod

Fj

Fj

(Fj2p)

supluje

Rampich Lukáš

(Rata)

 

6.hod

Aj

AG

(8.B)

supluje

Rampich Lukáš

(GogV)

9.A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Tref)

 

4.hod

Aj

AA

(Nj4p)

navíc

Bangura Abdulfattah

 
 

4.hod

Aj

APe

(Aj3p)

navíc

Petrasová Libuše

 
 

4.hod

M

M2

 

odpadá

 

(NovJ)

 

4.hod

M

M1

 

odpadá

 

(MarŠ)

 

5.hod

M

M2

(Fy)

navíc

Novotná Jaroslava

 
 

5.hod

M

M1

(6.B)

navíc

Martínková Šárka

 
 

6.hod

Ch

 

(Ch)

navíc

Trefná Iveta

 
 

7.hod

Aj

APe

 

odpadá

 

(Petr)

 

7.hod

Aj

AG

 

odpadá

 

(GogV)

 

7.hod

Aj

AA

 

odpadá

 

(BanA)

 

8.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Hask)

 

8.hod

Tv

Tvh

 

odpadá

 

(Ramp)

 

9.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Hask)

 

9.hod

Tv

Tvh

 

odpadá

 

(Ramp)

9.B

1.hod

Tv

Tvh

 

odpadá

 

(Ramp)

 

4.hod

Aj

APe

(Aj3p)

navíc

Petrasová Libuše

 
 

4.hod

Aj

AA

(Nj4p)

navíc

Bangura Abdulfattah

 
 

4.hod

M

M2

 

odpadá

 

(NovJ)

 

4.hod

M

M1

 

odpadá

 

(MarŠ)

 

5.hod

M

M2

(Fy)

navíc

Novotná Jaroslava

 
 

5.hod

M

M1

(6.B)

navíc

Martínková Šárka

 
 

6.hod

Pv

Pv1

 

odpadá

 

(Tref)

 

6.hod

Pv

Pv2

 

odpadá

 

(Vnuk)

 

7.hod

Aj

APe

 

odpadá

 

(Petr)

 

7.hod

Aj

AG

 

odpadá

 

(GogV)

 

7.hod

Aj

AA

 

odpadá

 

(BanA)

 

8.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Hask)

 

9.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Hask)

P

5.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

6.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

7.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

8.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Kamienová Barbora

(ProA)

 

9.hod

Šd

Tvdh

(PT)

supluje

Andrle Jana

(ProA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři