Suplování:   Pondělí 19.9.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6a.

6b.

7.

8.

9.

10.

3.M

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

           

3.Z

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6a.

6b.

7.

8.

9.

10.

Fenclová Andrea

 

..

..

..

-

..

-

           

Fischerová Renata

 

TůmG

TůmG

TůmG

TůmG

TůmG

             

Kornoušková Tereza

 

JirR

JirR

JirR

JirR

JirR

             

Koubek Ondřej

 

Jano

SoMa

....

BanA

-

-

           

Michálková Petra

 

-

NemE

-

-

-

-

DuCh

-

..

..

   

Slavíková Monika

 

-

StaJ

Rata

JůzK

-

-

-

         

Šilarová Tereza

 

..

..

..

....

BetB

-

           

Tačovská Zdenka

         

-

-

StoP

StoP

StoP

DedK

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bangura Abdulfattah

4.hod

supl. (KouO)

IT

7.A (Nj1)

(IT)

 

Betincová Barbora

5a.hod

supl. (Sila)

Aj

2.Ž (Aj2)+

(2.Z)

 

Dědková Karmelita

8.hod

spojeno (TacZ)

Šd

2.M

(1.M)

 

Ducháčková Chotková Pavla

6a.hod

supl. (Mich)

Nj

9.A (Nj1)

(Nj4p)

 

Janoušková Radka

1.hod

spojeno (KouO)

Zv

9.B+

(Hv)

 

Jirmanová Radka

1.hod

supl. (KorT)

Čj

2.M (tř)

(2.M)

 
 

2.hod

supl. (KorT)

M

2.M (tř)

(2.M)

 
 

3.hod

supl. (KorT)

Čj

2.M (tř)

(2.M)

 
 

4.hod

supl. (KorT)

Tv

2.M

(TV-G)

 
 

5a.hod

supl. (KorT)

Aj

2.Ž (Aj3)+

(2.M)

 

Jůzová Kateřina

4.hod

supl. (SlaM)

Čj

6.B (Č1)+

(Hv)

 

Němcová Eva

2.hod

supl. (Mich)

Nj

6.B (Nj)

(Nj4p)

 

Ratajová Šárka

3.hod

supl. (SlaM)

Čj

9.B (Č2)+

(8A)

 

Sochovská Markéta

2.hod

supl. (KouO)

IT

6.A (Šj)

(IT)

 

Stoklasová Pavlína

6a.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 
 

6b.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 
 

7.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 

Šastná Jana

2.hod

supl. (SlaM)

Čj

8.B (Č3)+

(Ev)

 

Tůmová Gabriela

1.hod

supl. (FisR)

Čj

1.Z (tř)

(1.Z)

 
 

2.hod

supl. (FisR)

M

1.Z (tř)

(1.Z)

 
 

3.hod

supl. (FisR)

Čj

1.Z (tř)

(1.Z)

 
 

4.hod

supl. (FisR)

Hv

1.Z

(1.Z)

 
 

5a.hod

supl. (FisR)

Tv

1.Z

(TV-G)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.Z

1.hod

Čj

(1.Z)

supluje

Tůmová Gabriela

(FisR)

 

2.hod

M

(1.Z)

supluje

Tůmová Gabriela

(FisR)

 

3.hod

Čj

(1.Z)

supluje

Tůmová Gabriela

(FisR)

 

4.hod

Hv

 

(1.Z)

supluje

Tůmová Gabriela

(FisR)

 

5a.hod

Tv

 

(TV-G)

supluje

Tůmová Gabriela

(FisR)

2.M

1.hod

Čj

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

2.hod

M

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

3.hod

Čj

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

4.hod

Tv

 

(TV-G)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

5a.hod

Aj

Aj3

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

5a.hod

Aj

Aj2

(2.Z)

supluje

Betincová Barbora

(Sila)

 

6a.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

6b.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

7.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

8.hod

Šd

 

(1.M)

spojí

Dědková Karmelita

(TacZ)

2.Z

5a.hod

Aj

Aj3

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

5a.hod

Aj

Aj2

(2.Z)

supluje

Betincová Barbora

(Sila)

2.Ž

5a.hod

Aj

Aj3

(2.M)

supluje

Jirmanová Radka

(KorT)

 

5a.hod

Aj

Aj2

(2.Z)

supluje

Betincová Barbora

(Sila)

3.M

1.- 5b. hod kulturní akce

3.Z

1.- 5b. hod kulturní akce

6.A

2.hod

IT

Šj

(IT)

supluje

Sochovská Markéta

(KouO)

 

4.hod

Čj

Č1

(Hv)

supluje

Jůzová Kateřina

(SlaM)

6.B

2.hod

Nj

Nj

(Nj4p)

supluje

Němcová Eva

(Mich)

 

4.hod

Čj

Č1

(Hv)

supluje

Jůzová Kateřina

(SlaM)

7.A

4.hod

IT

Nj1

(IT)

supluje

Bangura Abdulfattah

(KouO)

8.A

2.hod

Čj

Č3

(Ev)

supluje

Šastná Jana

(SlaM)

 

7.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

 

8.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

8.B

2.hod

Čj

Č3

(Ev)

supluje

Šastná Jana

(SlaM)

 

7.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

 

8.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

9.A

3.hod

Čj

Č2

(8A)

supluje

Ratajová Šárka

(SlaM)

 

6a.hod

Nj

Nj1

(Nj4p)

supluje

Ducháčková Chotková Pavla

(Mich)

 

7.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

 

8.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

9.B

1.hod

Zv

 

(Hv)

spojí

Janoušková Radka

(KouO)

 

3.hod

Čj

Č2

(8A)

supluje

Ratajová Šárka

(SlaM)

 

7.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

 

8.hod

DV

DV

 

odpadá

 

(Mich)

 

 

Suplování:   Úterý 20.9.2022 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6a.

6b.

7.

8.

9.

10.

Málková Dagmar

 

KomI

KomI

KomI

KomI

-

             

Martínková Tereza

 

-

Bouč

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Michálková Petra

 

NemE

....

NemP

Jiř

VítT

-

NemE

-

-

-

   

Slavíková Monika

 

-

KutL

NoBa

ZamJ

....

-

-

         

Stehlíková Bassyová Iveta

 

StoP

StoP

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Tačovská Zdenka

         

StoP

-

StoP

-

StoP

DedK

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Boučková Barbora

2.hod

supl. (Mart)

Čj

9.B (Č1)+

(D-Z)

 

Dědková Karmelita

8.hod

spojeno (TacZ)

Šd

2.M

(1.M)

 

Jiříková Laura

4.hod

supl. (Mich)

Nj

7.B (Nj2)

(Nj4p)

 

Komárková Ivana

1.hod

supl. (MalD)

Čj

2.Ž (tř)

(2.Ž)

 
 

2.hod

supl. (MalD)

M

2.Ž (tř)

(2.Ž)

 
 

3.hod

supl. (MalD)

Tv

2.Ž

(TV-V)

 
 

4.hod

supl. (MalD)

Hv

2.Ž

(2.Ž)

 

Kutová Lenka

2.hod

supl. (SlaM)

Čj

9.B (Č2)+

(Hv)

 

Němcová Eva

1.hod

supl. (Mich)

Nj

9.B (Nj2)

(Nj4p)

 
 

6a.hod

supl. (Mich)

D

6.B

(Ev)

 

Němec Přemysl

3.hod

supl. (Mich)

Nj

8.A (Nj1)

(8A)

 

Novotná Barbora

3.hod

supl. (SlaM)

Čj

6.B (Č1)+

(Hv)

 

Stoklasová Pavlína

1.hod

spojeno (Bass)

Čj

1.Z (ND)+

(1.M)

 
 

2.hod

spojeno (Bass)

M

1.Z (ND)+

(1.M)

 
 

5a.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 
 

6a.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 
 

7.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 

Vítková Taána

5a.hod

supl. (Mich)

D

9.A

(9. A)

 

Zamazal Jakub

4.hod

supl. (SlaM)

Čj

8.B (Č3)+

(Ev)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

1.hod

Čj

ND

(1.M)

spojí

Stoklasová Pavlína

(Bass)

 

2.hod

M

ND

(1.M)

spojí

Stoklasová Pavlína

(Bass)

1.Z

1.hod

Čj

ND

(1.M)

spojí

Stoklasová Pavlína

(Bass)

 

2.hod

M

ND

(1.M)

spojí

Stoklasová Pavlína

(Bass)

2.M

5a.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

6a.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

7.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

8.hod

Šd

 

(1.M)

spojí

Dědková Karmelita

(TacZ)

2.Ž

1.hod

Čj

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

 

2.hod

M

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

 

3.hod

Tv

 

(TV-V)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

 

4.hod

Hv

 

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

6.A

3.hod

Čj

Č1

(Hv)

supluje

Novotná Barbora

(SlaM)

6.B

3.hod

Čj

Č1

(Hv)

supluje

Novotná Barbora

(SlaM)

 

6a.hod

D

 

(Ev)

supluje

Němcová Eva

(Mich)

7.B

4.hod

Nj

Nj2

(Nj4p)

supluje

Jiříková Laura

(Mich)

8.A

3.hod

Nj

Nj1

(8A)

supluje

Němec Přemysl

(Mich)

 

4.hod

Čj

Č3

(Ev)

supluje

Zamazal Jakub

(SlaM)

8.B

4.hod

Čj

Č3

(Ev)

supluje

Zamazal Jakub

(SlaM)

9.A

2.hod

Čj

Č1

(D-Z)

supluje

Boučková Barbora

(Mart)

 

2.hod

Čj

Č2

(Hv)

supluje

Kutová Lenka

(SlaM)

 

5a.hod

D

 

(9. A)

supluje

Vítková Taána

(Mich)

9.B

1.hod

Nj

Nj2

(Nj4p)

supluje

Němcová Eva

(Mich)

 

2.hod

Čj

Č1

(D-Z)

supluje

Boučková Barbora

(Mart)

 

2.hod

Čj

Č2

(Hv)

supluje

Kutová Lenka

(SlaM)

 

 

Suplování:   Středa 21.9.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6a.

6b.

7.

8.

9.

10.

3.Z

 

Akce

Akce

   

Akce

Akce

           

8.A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

8.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

9.A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

9.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6a.

6b.

7.

8.

9.

10.

Betincová Barbora

 

-

..

MuzM

-

..

-

....

-

       

Fenclová Andrea

 

....

..

..

..

....

-

           

Fuková Jana

                 

..

-

-

-

Gottwaldová Kristýna

                 

-

-

-

-

Hašková Martina

                 

..

-

-

-

Kášová Adéla

                 

-

-

-

-

Koubek Ondřej

 

Ramp

-

-

-

-

....

           

Málková Dagmar

 

KomI

KomI

KomI

KomI

....

             

Martínková Šárka

                 

-

-

-

-

Martínková Šárka

 

SpaT

..

....

VítT

..

-

-

-

       

Michálková Petra

                     

-

-

Michálková Petra

 

NemE

-

NemE

..

Jano

-

-

..

-

-

   

Muziková Michaela

 

-

-

                   

Rampich Lukáš

                 

-

-

-

-

Slavíková Monika

 

-

Pišt

..

..

-

-

-

         

Šastná Jana

 

Guev

KloD

-

MuzM

....

-

-

-

       

Tačovská Zdenka

         

-

-

StoP

-

StoP

DedK

   

Vítková Taána

                 

-

-

-

-

Zamazal Jakub

 

VítT

..

..

Gott

..

-

Hask

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Dědková Karmelita

8.hod

spojeno (TacZ)

Šd

2.M

(1.M)

 

Gottwaldová Kristýna

4.hod

supl. (ZamJ)

M

6.B (M3)+

(Ch)

 

Guevara Hernandez Gabriela Helena

1.hod

supl. (StaJ)

M

7.B (M2)+

(Fy)

 

Hašková Martina

6a.hod

supl. (ZamJ)

IT

6.A (Fj)

(IT)

 

Janoušková Radka

5a.hod

spojeno (Mich)

EVn

6.B (Etv1)+

(Nj4p)

 

Klofáčová Drahomíra

2.hod

supl. (StaJ)

Aj

4.Z (ABA)+

(4.M)

 

Komárková Ivana

1.hod

supl. (MalD)

NS

2.Ž

(2.Ž)

 
 

2.hod

supl. (MalD)

Čj

2.Ž (tř)

(2.Ž)

 
 

3.hod

supl. (MalD)

M

2.Ž (tř)

(2.Ž)

 
 

4.hod

supl. (MalD)

Tv

4.M

(TV-V)

 

Muziková Michaela

3.hod

supl. (BetB)

Aj

6.B (AjB)+

(Hv)

 
 

4.hod

supl. (StaJ)

M

6.A (M2)

(8A)

 

Němcová Eva

1.hod

supl. (Mich)

Nj

6.B (Nj)

(Nj4p)

 
 

3.hod

supl. (Mich)

Nj

7.B (Nj2)

(Nj4p)

 

Pištorová Radka

2.hod

spojeno (SlaM)

Čj

5.Ž (ND)+

(5.M)

 

Rampich Lukáš

1.hod

supl. (KouO)

IT

6.B (Šj)

(IT)

 

Stoklasová Pavlína

6a.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 
 

7.hod

supl. (TacZ)

Šd

2.M

(2.M)

 

Špásová Tereza

1.hod

supl. (MarŠ)

M

7.B (M3)

(8B)

 

Vítková Taána

1.hod

supl. (ZamJ)

M

7.A (M1)

(Ch)

 
 

4.hod

supl. (MarŠ)

M

6.B (M1)

(8B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.M

6a.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

7.hod

Šd

 

(2.M)

supluje

Stoklasová Pavlína

(TacZ)

 

8.hod

Šd

 

(1.M)

spojí

Dědková Karmelita

(TacZ)

2.Ž

1.hod

NS

 

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

 

2.hod

Čj

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

 

3.hod

M

(2.Ž)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

3.Z

1., 2., 5a., 5b. hod kulturní akce

4.M

2.hod

Aj

ABA

(4.M)

supluje

Klofáčová Drahomíra

(StaJ)

 

4.hod

Tv

 

(TV-V)

supluje

Komárková Ivana

(MalD)

4.Z

2.hod

Aj

ABA

(4.M)

supluje

Klofáčová Drahomíra

(StaJ)

5.M

2.hod

Čj

ND

(5.M)

spojí

Pištorová Radka

(SlaM)

5.Z

2.hod

Čj

ND

(5.M)

spojí

Pištorová Radka

(SlaM)

5.Ž

2.hod

Čj

ND

(5.M)

spojí

Pištorová Radka

(SlaM)

6.A

3.hod

Aj

AjB

(Hv)

supluje

Muziková Michaela

(BetB)

 

4.hod

M

M2

(8A)

supluje

Muziková Michaela

(StaJ)

 

4.hod

M

M3

(Ch)

supluje

Gottwaldová Kristýna

(ZamJ)

 

6a.hod

IT

Fj

(IT)

supluje

Hašková Martina

(ZamJ)

6.B

1.hod

Nj

Nj

(Nj4p)

supluje

Němcová Eva

(Mich)

 

1.hod

IT

Šj

(IT)

supluje

Rampich Lukáš

(KouO)

 

3.hod

Aj

AjB

(Hv)

supluje

Muziková Michaela

(BetB)

 

4.hod

M

M3

(Ch)

supluje

Gottwaldová Kristýna

(ZamJ)

 

4.hod

M

M1

(8B)

supluje

Vítková Taána

(MarŠ)

 

5a.hod

EVn

Etv1

(Nj4p)

spojí

Janoušková Radka

(Mich)

7.A

1.hod

M

M2

(Fy)

supluje

Guevara Hernandez Gabriela Helena

(StaJ)

 

1.hod

M

M1

(Ch)

supluje

Vítková Taána

(ZamJ)

7.B

1.hod

M

M2

(Fy)

supluje

Guevara Hernandez Gabriela Helena

(StaJ)

 

1.hod

M

M3

(8B)

supluje

Špásová Tereza

(MarŠ)

 

3.hod

Nj

Nj2

(Nj4p)

supluje

Němcová Eva

(Mich)

8.A

7.hod

TřH

   

odpadá

 

(Hask)

 

1.- 6b. hod kulturní akce

8.B

1.- 6b. hod kulturní akce

9.A

1.- 6b. hod kulturní akce

9.B

7.hod

TřH

   

odpadá

 

(Fuko)

 

1.- 6b. hod kulturní akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři